
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Пилочка для нігтів MILEO легка та універсальна, матеріал - Пластиковий має 2 робочі поверхні з абразивністю 180 гритів, з іншого — 150 гритів. Це дасть змогу швидко усунути ушкоджені пошкодження й надати потрібну довжину нігтям. Пилочка досить міцна та довговічна.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mileo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип пилочки по матеріалу | Пластикова |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Колір | Світло-сірий |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Товщина пилки | 4 мм |
| Призначення пилочки | Для штучних нігтів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма пилки | Халф |
| Абразивність пилки | 150/180 |
- Ціна: 23 ₴
