
Лампа LED+UV SUN One 48W Дзеркально-Смарагдова

Універсальна гібридна лампа, чудово підійде для полімеризації гелей LED, лаку та гель-лаку, UV матеріалів для нарощування нігтів. Потужний прилад ідеально закріпить манікюр або педикюр. Лампа світлодіодна, обладнана таймером на 5, 30 і 60 секунд із двома потужними режимами. Компактний розмір спростить і прискорить процес роботи. Увімкнення/вимкнення приладу відбувається за допомогою приміщення всередину нього руки та її подальшого прибирання, завдяки датчику руху. Дно знімний і тримається завдяки магнітам, стильному дизайну та функціональності оцінять майстри-професіонали нігтьового сервісу.
Знімне дно на магнітах
Перемикання потужності 24W/48W
Має унікальне джерело світла 365+405 nm.
Розмір — 200 х 155 х 100 мм.
Вага — 760 грамів.
Кількість світлодіодів — 30 шт.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUN |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Таймер, Висувне дно |
| Вага | 0.76 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальний час установки таймера | 60 сек |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Комплектація | |
| Дисплей | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Кількість ультрафіолетових ламп | 24 шт. |
| Змінна лампа в комплекті | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | UV+LED |
| Колір | Дзеркально-Смарагдова |
- Ціна: 435 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка
