влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полиця для гель-лаків у білому кольорі, з ламінованого ДСП. Розмір: 50х60х6,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Master |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 5 |
| Матеріал | ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 600 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Глибина | 65 мм |
| Колір | Білий |
- Ціна: 550 ₴


