Топ продаж

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Стілець для майстра без спинки з регулюванням висоти червоного кольору. Стілець виготовлений із м'якого вінілу з хромованим металевим каркасом. Коліщатка виготовлені з пластику з м'яким ходом. Сідушка наповнена синтепоном заввишки 5 см. Висота стільця регулюється від 40 до 60 см.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 400 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 600 мм |
| Ширина сидіння | 320 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: 1 100 ₴
