Топ продаж

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Стілець для майстра з регулюванням висоти червоного кольору. Стілець виготовлений із м'якого вінілу з хромованим металевим каркасом. Коліщатка виготовлені з пластику з м'яким ходом. Сідушка наповнена синтепоном заввишки 5 см. Висота стільця регулюється від 40 до 60 см.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Особливості | Наявність спинки |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 400 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 600 мм |
| Ширина сидіння | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: 1 490 ₴
