
Опис
Портновські ножиці Майстер-774 із загальною довжиною 28 сантиметрів. Чудово підходять для крою тканин різної структури та щільності. Леза ножиць виготовлені з якісної неіржавкої сталі і заточені за допомогою інноваційного високоточного лазера, роблячи ножиці максимально зносостійкими навіть за інтенсивної роботи. Ергономічні ручки, виготовлені в стильному золотому кольорі, дають змогу працювати комфортно впродовж тривалого часу.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Майстер |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Ножиці швейні |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Призначення | Для ручного користування |
| Розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина ріжучої частини | 140 мм |
- Ціна: 405 ₴


