
Опис
Портновські ножиці Майстер-771 із загальною довжиною 24 сантиметрів. Ідеально підходять для крою тканин різної структури та щільності. Ергономічні та легкі ручки з якісного пластику дають змогу працювати комфортно впродовж тривалого часу. Леза ножиць виготовлені з високоякісної неіржавкої сталі і заточені з комп'ютерною точністю інноваційним лазером, що дає змогу їм залишатися гострими навіть за щоденного інтенсивного використання.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Ножиці швейні |
| Призначення | Для ручного користування |
| Виробник | Майстер |
| Розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина ріжучої частини | 100 мм |
- Ціна: 90 ₴

