
Опис
Візок для педикюру — незамінний помічник для майстра, так само чудовий варіант для спеціаліста, який працює вдома. Завдяки коліщаткам візок дуже мобільний, що дасть змогу перебувати йому в потрібному місці, роблячи роботу комфортнішою. Модель максимально зручна у використанні, розміри та допустиме навантаження, дасть змогу тримати під рукою всі найпотрібніші інструменти та необхідні засоби.
2 яруси
розмір візка 30*40 см, висота 38 см
можливі кольори: червона, чорна, венге, дуб молочний, сірий
відстань між поличками 30 см
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Тип візка | відкрита |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 380 мм |
| Вага | 3 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | З ручками |
- Ціна: 540 ₴


