
Опис
Косметологічний візок — незамінний помічник для перукарського приладдя, інструментів для манікюру та педикюру або ж різних засобів і препаратів для медицини. Завдяки коліщаткам візок дуже мобільний, що дасть змогу перебувати йому в потрібному місці, роблячи роботу комфортнішою. Модель максимально зручна у використанні, розміри та допустиме навантаження, дасть змогу тримати під рукою все найнеобхідніше та необхідне для роботи майстра будь-якого напрямку.
Матеріал виготовлення полиць ламіноване ДСП
Бічні опори — металеві
Колеса — пластикові
відстань між поличками 30 см
Варіант торця (кант):
Червоний
Чорний
Сірий
Фіолетовий
Жовтий
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Ukrestet |
| Полиця | 3 шт. |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Тип візка | відкрита |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 4 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полиці | Ламіноване ДСП |
- Ціна: 632 ₴




