
Опис
Професійний фрезер для манікюру DM-206 30W
Ця модель є однією з найпопулярніших серед майстрів манікюрного сервісу. Фрезер має приємний стильний дизайн, виготовлений із якісного пластику. У комплекті є футляр із додатковими фрезами та педаль ножного керування. DM-206 обладнаний LED-дисплеєм, що показує поточну потужність, що дасть змогу точніше настроїти фрезер для ваших потреб. На лицьовій частині апарата є регулятор потужності з плавним ходом. Фрезер ручка не видає вібрації та практично безшумна. DM-206 стане чудовим помічником як професіонала, так і майстра-початківця.
Комплектація
Фрезер DM-206
Фрезер ручка
Ніжна педаль керування
Силіконова підставка для фрезер-ручки
Футляр зі змінними фрезами
Способи застосування
Корекція контуру кутикули в зоні початку нігтя
Корекція натуральних і штучних нігтів
Спілювання довжини та нерівностей нігтя
Видалення кутикули та натоптнів
Корекція гелієвих та акрилових нігтів
Рекомендації щодо використання
Вставляйте фрезу не до упору
Не залучайте фрезер-ручку без фрези, це може призвести до зламання
Для розблокування фрези потрібно прокрутити верхню частину ручки
Фрезер-ручку періодично потрібно очищати, це продовжить термін експлуатації
Рекомендуємо придбати настільну витяжку для роботи з фрезером, це допоможе підтримувати робоче місце в чистоті та запобіжить потраплянню дрібного нігтьового пилу в дихальні шляхи.
Витяжку можна вибрати за цим посиланням Витяжки
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Вид апарату | Манікюрний |
| Потужність | 30 Вт |
| Кількість насадок | 4 шт. |
| Максимальна швидкість обертання | 35000 об/хв |
| Колір | Білий |
| Вага | 1 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Особливості | Вбудований запобіжник, Набір фрез, Дисплей, Реверс, Наявність педалі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Вага апарату | 850 г |
| Довжина | 140 мм |
| Опис насадок | |
| Матеріал виготовлення насадки | Алмазне напилення штучне, Метал |
| Діаметр ковпачка | 6 мм |
| Довжина насадки | 40 мм |
| Діаметр хвостовика | 2 мм |
| Форма насадок | Усічений тонкий конус, Циліндр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | DM |
- Ціна: 1 935 ₴




