
Опис
Фрезер DM 222-1 для манікюру та педикюру
Апарат для манікюру та педикюру DM 222-1 дасть змогу провести професійний догляд за нігтиками. Виріб вирізняється різноманітністю функцій, серед яких точно можете вибрати необхідні способи. Розглядаючи пряме призначення моделі, варто виділити, що воно дає змогу підготувати нігті до процедури нарощування або ж просто зробити косметичний манікюр. Модель вирізняється практичністю, нею може скористатися навіть майстер-початківець. Окремо потрібно зазначити дизайн виробу, а також брак вібрації. Підшукаюча машинка для манікюру, краща модель не натрапити. Завдяки двом напрямам обертання — прямому та реверсу, працювати з нею ще зручніше.
Комплектація
Фрезер DM222-1 (60W)
Пїжаль ножного керування
Ручка для фрезера
Силіконова пОдяг для ручки фрезера
Футляр зі змінними фрезами
Комплект для обслуговування електродвигуна ручки
Способи застосування
Корекція контуру кутикули в зоні початку нігтя
Видалення кутикули та натоптнів
Спілювання довжини та нерівностей нігтя
Корекція гелієвих та акрилових нігтів
Корекція натуральних і штучних нігтів
Рекомендації щодо використання
Вставляйте фрезу не до упору
Не залучайте фрезер-ручку без фрези, це може призвести до зламання
Для розблокування фрези потрібно прокрутити верхню частину ручки
Фрезер-ручку періодично потрібно очищати, це продовжить термін експлуатації
Рекомендуємо придбати настільну витяжку для роботи з фрезером, це допоможе підтримувати робоче місце в чистоті та запобіжить потраплянню дрібного нігтьового пилу в дихальні шляхи.
Витяжку можна вибрати за цим посиланням Витяжки
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simai |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Вид апарату | Універсальний |
| Потужність | 60 Вт |
| Кількість насадок | 5 шт. |
| Максимальна швидкість обертання | 35000 об/хв |
| Колір | Білий |
| Вага | 3 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Особливості | Реверс, Набір фрез |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Вага апарату | 1600 г |
| Довжина | 190 мм |
| Опис насадок | |
| Матеріал виготовлення насадки | Алмазне напилення штучне, Метал |
| Вид насадки | Цілісна насадка |
| Діаметр ковпачка | 6 мм |
| Довжина насадки | 40 мм |
| Діаметр хвостовика | 2 мм |
| Форма насадок | Циліндр |
- Ціна: 2 414 ₴



