
Опис
Кусачки для манікюру OLTON 1S. Це Професійний манікюрний, педикюрний, інструмент. Ці Нашкірниці виготовляються виключно в ручну та мають свою індивідуальність, що гарантує точність і гостроту зрізання за інтенсивного використання.
Щипці Olton підлягають будь-яким типам стерилізації. Неіржавка медична сталь , з якої був виготовлений цей інструмент, надає крайок кусачок необхідну жорсткість. У комплекті з кусачками додається якісний і зручний чохол для транспортування і зберігання, виготовлений з телячої шкіри.
Нашкірки (щипці для шкіри) Модель (1S)
Довжина різальної частини 11 ± 2 мм
Загальна довжина становить 120 ± 2 мм
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Кусачки |
| Форма робочих країв інструменту | Пряма |
| Виробник | Olton |
| Вид пружини | Подвійна |
| Функціональне призначення | Для манікюру, Для педикюру |
| Заточка леза | Двостороння |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення інструменту | Медична нержавіюча сталь |
| Вікова група | Без обмежень |
| Заточка | Ручна |
| Загальна довжина | 120 мм |
| Довжина ріжучої кромки | 11 мм |
| Товщина леза | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Шкіряний чохол з телячої шкіри |
| Область застосування | Кутикула |
- Ціна: 660 ₴



