
Опис
Стильний професійний фрезер для манікюру ZS-603
Дана модель виконана з високоякісного пластику і має яскравий і стильний дизайн, переваги даної моделі в її компактності, відсутності вібрації та тихій роботі. На апаратній частині розташований регулятор потужності з плавним ходом дозволяє більш точно підлаштувати швидкість фрези під ваші потреби. Фрезер ручка має ергономічну форму і функцію самоохолодження.
Комплектація
Фрезер ZS-603
Фрезер ручка
Футляр зі змінними фрезами(5 цільно-литих фрез і 1 фреза циліндр з шістьма шліфувальними барабанами)
Силіконова підставка для фрезер ручки
Інструкція по експлуатації на англ. мовою
Способи застосування
Корекція обриси кутикули
Спилювання довжини і нерівностей нігтя
Корекція натуральних і штучних нігтів
Рекомендації по використанню
Вставляйте фрезу не до упору
Не приводите в дію фрезер-ручку без фрези це може привести до поломки
Для розблокування фрези потрібно прокрутити верхню частину ручки
Фрезер ручку періодично потрібно очищати, це продовжить термін експлуатації
Рекомендуем приобрести настольную вытяжку для работы с фрезером, это поможет поддерживать рабочее место в чистоте и предотвратит попадание мелкой ногтевой пыли в дыхательные пути.
Вытяжку можно выбрать по данной ссылке Вытяжки
Рекомендуем
Как сделать заказ




Сделайте заказ на сайте или по телефону
Получите консультацию и счет к оплате
Выберите удобный способ доставки и оплаты
Получите свой заказ уже через пару дней
Также можете посмотреть
| Основні | |
|---|---|
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Потужність | 15 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Максимальна швидкість обертання | 25000 об/хв |
| Кількість насадок | 5 шт. |
| Вага | 1 кг |
| Особливості | Наявність педалі, Набір фрез, Реверс, Вбудований запобіжник |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вид апарату | Універсальний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Вага апарату | 600 г |
| Довжина | 155 мм |
| Опис насадок | |
| Матеріал виготовлення насадки | Алмазне напилення штучне, Метал |
| Вид насадки | Цілісна насадка |
| Діаметр ковпачка | 6 мм |
| Довжина насадки | 40 мм |
| Діаметр хвостовика | 2 мм |
| Форма насадок | Усічений тонкий конус, Циліндр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Nail master |
- Ціна: 1 440 ₴



