
Лампа для манікюру з діодами подвійної дії SUN One UV LED
Світлодіодна LED-лампа SUN one 24/48 W - потужні ультрафіолетові світлодіоди LED для професійного використання. Їх вибирають майстри високого класу. Вони ідеально підходять для полімеризації гелів, гель-лаків та акрилового покриття. Ультрафіолетові LED-світлодіоди 48 w характеризуються широким спектром можливостей, який дає змогу застосовувати їх для сушіння щільних і густих засобів, а також для складного нарощування, наприклад, акваріумного дизайну.
Велика потужність дає змогу швидко та рівномірно просушувати штучний ніготь.
Діодна лампа 48 w працює від мережі 180-240 Вольтів і не залежить від перепаду напруги.
Світлодіоди бажано міняти кожні 5-7 років, навіть якщо вони ще працюють.
Щоб не пошкодити органи зору, не можна довго дивитися на лампу, що працює. Багато майстрів додатково використовують спеціальні окуляри, які захищають очі від негативного впливу.
Відбивачі підсилюють вплив світла та допомагають сфокусувати його на робочій поверхні нігтя.
Знімне дно на магнітах
Перемикання потужності 24W/48W
Має унікальне джерело світла 365+405 nm.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Основні | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | SUN |
| Максимальний час установки таймера | 60 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Таймер, Висувне дно |
| Комплектація | |
| Дисплей | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Змінна лампа в комплекті | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0.5 |
| Кількість ультрафіолетових ламп | 24 |
| Вид обладнання | UV+LED |
- Ціна: 990 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка

