
Опис
Професійна техніка від Італійського виробника COIFIN стала вибором багатьох професіоналів перукарського мистецтва, завдяки своїй функціональності та простоті у використанні. Фени виготовлені з якісних зносостійких матеріалів. Серія фенів COIFIN тішать своєю комфортною в застосуванні конструкцією та стильним дизайном.
Професійний фен для волосся COIFIN EVAX 1H обладнаний 6 режимами роботи,
2-ма температурними режимами та двома режимами подавання повітря. Так само фена має функцію холодного обдування для закріплення результатів укладання яка працює від затискання кнопки на панелі керування. У комплекті з феном йдуть дві термозахисні насадки на 75 мм і 90 мм.
Переваги цієї моделі:
- Потужний мотор для безперервної роботи
- Вентилятор закріплений латунною гайкою для максимального довгого використання на 17000 обертів за хвилину
- Дві насадки для рівномірного просушування волосся
- Знімний повітряний фільтр для зручного очищення
- Фен обладнаний гнучким і зручний тримач, що обертається навколо своєї осі, запобігаючи пошкодженню кабеля
- Шнур завдовжки 2.8 метра
- Фен створює повітряний потік максимальною швидкістю 142 км/год
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Потужність фена | 2100 Вт |
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Coifin |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Холодний обдув | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість насадок | 2 |
| Тип | Фен |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Вага | 0.57 кг |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина коробки | 24,5 см |
| Ширина коробки | 9 см |
| Висота коробки | 26 см |
- Ціна: 2 236 ₴

