влевовправо
Топ продаж

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Компактна фрезер-ручка на 9W і 20000 обертів на хвилину дасть змогу швидко виконати корекцію штучних і натуральних нігтів, корекцію кутикули нігтя. Ця модель чудово підійде для майстра, що робить манікюр виїздом або для майстра початківця рівня. У комплекті є комплект змінних фрез.
Комплектація
Фрезер ручка (9W)
Блок живлення
Футляр зі змінними фрезами
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Потужність | 9 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Максимальна швидкість обертання | 20000 об/хв |
| Кількість насадок | 6 шт. |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вид апарату | Манікюрний |
| Особливості | Набір фрез |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Опис насадок | |
| Матеріал виготовлення насадки | Алмазне напилення штучне, Метал |
| Вид насадки | Цілісна насадка |
| Діаметр ковпачка | 6 мм |
| Довжина насадки | 40 мм |
| Діаметр хвостовика | 2 мм |
| Форма насадок | Усічений тонкий конус, Циліндр |
- Ціна: 243 ₴



