
Опис
Корундові насадки підходять для будь-яких видів оброблення шкіри. Використовуються для оброблення кутикули, поверхонь і крайок нігтя, огрубілої шкіри, нігтьових валиків і пластин, корекції нігтів з акрилових і гелевих матеріалів. Структура матеріалу, який використовується для їх виготовлення, досить хаотична, завдяки чому оброблювана поверхня виходить винятково рівномірною. Матеріал для насадок — це змішання абразиву й особливого клею, які сформовані в необхідну форму та запечені в печі.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр хвостовика | 2 мм |
| Діаметр робочий | 4 мм |
| Довжина загальна | 50 мм |
| Довжина робочої частини | 8 мм |
| Радіус | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Фрезер для манікюру |
| Обробка матеріалу | Шкіра, Ніготь |
| Виконання | Конус |
| Матеріал ріжучої частини | Корунд |
| Виробник | V&N |
- Ціна: 46 ₴
