Новинка

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Цей тип насадок використовується виключно для оброблення сильно огрубілої шкіри та твердих мозолів.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Напайна |
| Діаметр хвостовика | 2 мм |
| Діаметр робочий | 12 мм |
| Довжина загальна | 60 мм |
| Довжина робочої частини | 20 мм |
| Радіус | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Фрезер для манікюру |
| Обробка матеріалу | Мозолі, Огрубіла шкіра |
| Виконання | Конус |
| Матеріал ріжучої частини | Карбід, Кремній |
| Виробник | V&N |
- Ціна: 56 ₴
