Новинка

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Цей тип насадок використовується виключно для оброблення шкіри ніг і дрібних мозолів.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Напайна |
| Діаметр хвостовика | 2 мм |
| Діаметр робочий | 14 мм |
| Довжина загальна | 55 мм |
| Довжина робочої частини | 15 мм |
| Радіус | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Фрезер для манікюру |
| Обробка матеріалу | Мозолі, Огрубіла шкіра |
| Виконання | Пулевидная |
| Матеріал ріжучої частини | Корунд |
| Виробник | V&N |
- Ціна: 56 ₴
