влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Стілець для майстра косметолога без спинки із сидушкою-таблеткою. Виконаний із м'якого поліуретану з хромованим металевим каркасом на хрестовині є кільце для ніг. Висота регулюється за допомогою важіль. Коліщатка виготовлені з пластику з м'яким ходом.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B. S. Ukraine |
| Країна виробник | Україна |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Матеріал оббивки | міцний і м'який поліуретан |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Сидіння таблетка |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 |
| Діаметр сидіння | 36 см |
| Регульована висота стільця | 44 - 58см см |
| Висота сидіння | 8 см |
- Ціна: 2 890 ₴






