
Опис
Стілець для майстра косметолога, має стильний дизайн, дуже комфортний і практичний у застосуванні. Сидіння виготовлене з міцного зносостійкого шкірозамінника — поліуретану з декоративними строчками та обідком по периметру. Спинка стільця широка, чудово підтримуючи спину майстра. Основа хромована з металевим каркасом. Коліщатка виготовлені з пластику з м'яким ходом. Висота регулюється за допомогою пневматичного
підіймача.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B. S. Ukraine |
| Країна виробник | Україна |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| Матеріал оббивки | Шкірозамінник |
| Габаритні розміри | |
| Ширина сидіння | 470 мм |
| Глибина сидіння | 400 мм |
| Вага апарату | 6.5 г |
| Діаметр хрестовини | 48 см |
| Регульована висота стільця | 44 - 58 см см |
| Розміри спинки (ширина) | 430 мм |
| Розміри спинки (висота) | 310 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | пневматичний підйомник |
- Ціна: 3 290 ₴


