
Опис
Ергономічний стілець-сідло майстри з розділеним сидінням - для підтримання спини в рівному положенні. Стілець-сідло має 2 регулюючих механізму для зміни висоти стільця (48-60 см) і кута нахилу спинки. Сидіння можна використовувати в 2-х положеннях з фіксованими або балансують рухомими частинами. Особенностью стула-седла является полная фиксация тазовой области на сидении и снижение давления в зону копчика. Спинка эргономичной формы способствует поддержанию поясничного корсета и фиксирования позиции на стуле.Изготовлен из прочного износостойкого кожзаменителя - полиуретана. Основание хромированное с металлическим каркасом. Колесики выполнены из пластика с мягким ходом. Максимальная нагрузка 180 кг.
Рекомендуем
Как сделать заказ




Сделайте заказ на сайте или по телефону
Получите консультацию и счет к оплате
Выберите удобный способ доставки и оплаты
Получите свой заказ уже через пару дней
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | B. S. Ukraine |
| Країна виробник | Україна |
| Тип підйомного механізму | Гідравлічний |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Матеріал оббивки | Шкірозамінник |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Ортопедичний стілець, підйомник BIFMA STANDARD 20 см |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.5 |
| Діаметр бази | 60 см |
| Розміри сидіння | 44х37 см |
- Ціна: 7 950 ₴






