
Опис
Пінцет Staleks Beauty&Care 40 Type 4 є зменшеною версією
універсального пінцета для корекції брів, завдяки компактному розміру, інструмент може бути завжди під рукою. Компактний пінцет Staleks впорається з будь-якими бровами. Скошені робочі частини пінцета надійно та точно захоплюють волосинки будь-якої товщини та довжини, вириваючи їх із коренем. Завдяки професійному заточенню робочих крайок інструменту, він чудово справляється навіть із врослими бровами. Пінцет з цією формою робочих частин із легкістю додасть необхідний стиль і форму.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма пінцета | Пряма |
| Виробник | Сталекс |
| Тип пінцета | Механічний |
| Матеріал | Сталь |
| Країна виробник | Україна |
| Форма робочих країв пінцета | Скошені |
| Довжина | 63 мм |
| Ширина робочих країв | 3 мм |
| Ширина рукоятки | 5 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 155 ₴



