
Опис
Лопатка для манікюру Майстер, інструмент має дві робочі сторони: Пушер — використовується для відсування та підіймання кутикули та птеригія. Сокирка — призначена для очищення нігтя й бічних валиків від забруднення. Інструмент виготовлений із якісної й дуже міцної медичної сталі марки 40х13, роблячи його зносостійким і довговічним. Ручка має спеціальні насічки, які сприяють кращій фіксації інструмента в руці. До комплекту входить зручний пластиковий блістер для зберігання
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Master |
| Країна виробник | Україна |
| Тип виробу | Двостороння |
| Матеріал виготовлення інструменту | Сталь |
| Заточка | Заводська |
| Довжина | 150 мм |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
| Довжина робочої поверхні | 2.1 мм |
| Товщина робочої поверхні | 2 мм |
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Лопатка |
| Ширина робочої поверхні | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма манікюрно-педикюрного інструменту | Пушер+Топірець |
| Колір | Срібло |
- Ціна: 135 ₴




