влевовправо
Новинка

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Пластиковий контейнер, призначений для стерилізації фрез. Дуже зручний контейнер, являє собою корпус, кошик з решітчастим дном і кришкою. Чудової якості та компактного размера.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Сфера застосування | Професійний |
| Об`єм | 100 мл |
| Габаритні розміри | |
| Висота корпусу | 70 мм |
| Довжина корпусу | 70 мм |
| Ширина корпусу | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид інструменту, що стерилізується | Фрези |
- Ціна: 104 ₴


