влевовправо
Новинка

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Чудовий варіант пензля для омбре та градієнта. Цей пензель зробить на нігтях плавні колірні переходи та омбре без використання губок і аерографів. Можна використовувати під час роботи з гель-лаками та гель фарбою. Дуже зручна у використанні. Пензлик має м'який і подовжений ворс, завдяки якому можна легко працювати з нігтями різної величини. Пучок ворсу надійно зафіксований у металевій обоймі.

Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YRE |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Довжина | 190 мм |
| Колір | Рожевий |
| Форма манікюрного пензля | Скошена |
| Довжина ворсу | 170 мм |
| Ширина ворсу | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Блістер |
| Призначення пензля | Пензель для градієнта, Пензель для омбре |
- Ціна: 90 ₴

