
Опис
Підставка кругла для фрез – практичний і зручне пристосування. Виготовлено з міцного пластику з отворами. Прозора кришка сприяє запобіганню потраплянню на фрези пилу. Завдяки підставці можна розмістити 48 різних насадок. Ця підставка забезпечить швидкий доступ до будь-якої насадки та лад на робочому місці. Якщо ви практикуєте апаратні процедури манікюру, педикюру, то обов'язково оціните переваги зручного, правильного і компактного зберігання фрез.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція | Цілісна |
| Стан | Новий |
| Радіус | 40 мм |
| Довжина загальна | 750 мм |
| Висота лампи | 850 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Підставка для фрез |
| Виконання | Кругла |
- Ціна: 99 ₴


