
Опис
Фен Babyliss Caruso виготовлений із високоякісного пластику, завдяки спеціально спроєктованій ергономічній ручці для зняття м'язової напруги в процесі роботи. Має функцію іонізації завдяки нагрівальному елементу, який покритий турмаліном. Турмалінове покриття сприяє виділенню негативно заряджених іонів, іонні частинки в разі потрапляння на волосся мінімізують шкідливий вплив гарячого повітря, також функція іонізації запобігає пересушуванню або зневодненню волосся. Babyliss Caruso вбудовано 6 рівнів регулювання температури та повітряного потоку. Також фена має кнопку миттєвого охолодження повітря.
Фен обладнаний потужним професійним мотором, який видає повітряний потік до 125 м куб/год. Завдяки такому повітряному потоку волосся сушиться швидко, не пересушує його.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Країна виробник | Італія |
| Потужність фена | 2400 Вт |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Холодний обдув | Так |
| Кількість насадок | 2 |
| Функція іонізації | Так |
| Тип | Фен |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина коробки | 24 см |
| Висота коробки | 26 см |
| Ширина коробки | 9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 270 |
| Вага | 540 |
- Ціна: 2 605 ₴



