
Опис
Фен Babyliss Vulcano виготовлений із високоякісного пластику, завдяки спеціально спроєктованій ергономічній ручці дасть змогу зняти м'язове напруга у процесі роботи. Має функцію іонізації завдяки нагрівальному елементу, який покритий турмаліном. Турмалінове покриття сприяє виділенню негативно заряджених іонів, іонні частинки в разі потрапляння на волосся мінімізують шкідливий вплив гарячого повітря, також функція іонізації запобігає пересушуванню або зневодненню волосся. Babyliss Vulcano вбудовано 6 рівнів регулювання температури та повітряного потоку. Також фена має кнопку миттєвого охолодження повітря.
Фен обладнаний потужним професійним мотором, який видає повітряний потік до 89 м куб/год. Завдяки такому повітряному потоку волосся сушиться швидко, не пересушує його.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Країна виробник | Італія |
| Потужність фена | 2200 Вт |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Холодний обдув | Так |
| Кількість насадок | 2 |
| Функція іонізації | Так |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Червоний |
| Тип | Фен |
| Турмалінове покриття | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Концентратор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Незалежне регулювання швидкості і температурного режиму | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина коробки | 24 см |
| Висота коробки | 26 см |
| Ширина коробки | 9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 270 |
| Вага | 540 |
- Ціна: 3 796 ₴




