
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Пилочка для нігтів MILEO легка та універсальна, матеріал - Пластик, Пилка має 2 робочі поверхні з абразивністю 180/240 гритів підходить для ефективного догляду за натуральними нігтями. За допомогою інструмента ви з легкістю забезпечите необхідну форму, усунете вади на поверхні нігтьових пластин.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mileo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип пилочки по матеріалу | Пластикова |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Колір | Світло-сірий |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Товщина пилки | 4 мм |
| Призначення пилочки | Для штучних нігтів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма пилки | Халф |
| Абразивність пилки | 180/240 |
- Ціна: 18 ₴
