
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Пилочка для нігтів MILEO легка та універсальна, матеріал - Пластик, підходить для штучних нігтів, дає змогу максимально швидко та якісно виконати роботу. Пилочка має 2 робочі поверхні: 150 і 180 гритів, завдяки яким жоден нігтик не залишиться без уваги.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mileo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип пилочки по матеріалу | Пластикова |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Колір | Світло-сірий |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Товщина пилки | 4 мм |
| Призначення пилочки | Для штучних нігтів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма пилки | Халф |
| Абразивність пилки | 150/180 |
- Ціна: 28 ₴
