влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Професійна акумуляторно-мережева окантовочна машинка MOSER Li+Pro2 Mini
Машинка обладнана професійним ножовим блоком нового покоління з висотою зрізу 0,4 мм, деталі, що труться, захищені від потрапляння залишків зрізаного волосся спеціальним пластиковим корпусом. Ідеальні результати стриження досягаються завдяки особливо точній технології заточування. Ножовий блок легко знімається для чищення та змащення різальних елементів.
Машинка MOSER Li+Pro2 обладнана принципово новими й довговічнішими літій-іонними акумуляторами. Їх особливістю є те, що немає "ефекту пам'яті", час повного заряджання становить лише 30 хвилин, а час безперервної роботи від акумулятора — не менш ніж 90 хвилин. Також можлива робота машинки безпосередньо від блока живлення. Машинка Li+Pro2 виготовлена в стильному ергономічному корпусі, дуже легка (всього 120 г) і тиха. Керований мікроконтролером мотор забезпечує стабільність роботи приладу, незалежно від ступеня заряджання акумулятора або структури волосся. Індикатор заряджання акумулятора своєчасно вкаже Вам на необхідність під'єднання машинки до мережі. До комплекту постачання входить зручний зарядний блок із відділенням для зберігання дроту, олива для змащування, щіточка та регульована насадка (3-6 мм).
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moser |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 1 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.4 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 6 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип приладу | 6 |
- Ціна: 5 980 ₴


