влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Витяжка настільна манікюрна (Пилосос) 858-2. Призначена для збирання нігтьового пилу під час роботи з нігтьовою пластиною. Витяжка обшита по всій поверхні вініловим покриттям.
Цей пилосос має невеликий кут нахилу та спеціальну підставку для фрезер-ручки, його застосування буде зручним під час роботи.
До комплекту входить два мішечки для пилу.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність фільтра від пилу | Так |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Виробник | Simei-FeiMei |
| Тип витяжки | Настільна |
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 24 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 31 см |
| Ширина | 30.5 см |
| Висота | 10 см |
- Ціна: 1 260 ₴









