
Опис
Витяжка призначена для збирання пилу під час нарощування/корекції нігтів. Невеликий розмір пилососа дасть змогу зручно розмістити його на робочому столі, а головне — збереже чистоту робочого місця. Зручна, м'яка та нековзна оббивка допоможе клієнту зручно розташуватися, а майстру спокійно працювати.
Потужний мотор — забезпечує надійне всмоктування пилу.
У комплекті — 2 мішки для збирання пилу. Можна міняти/стирати
Верхнє покриття — легко чистити. Ви завжди зможете протерти його дезінфікувальним розчином.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Simei-FeiMei |
| Країна виробник | Китай |
| Тип витяжки | Настільна |
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 24 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 13 см |
- Ціна: 1 035 ₴







