
Опис
Ніжниці для кутикули Staleks 10 Type 1 - чудовий інструмент для обрізання кутикули і близьконогтової шкіри. Процес проходить безболісно і швидко, подовжені тонкі рогові частини, Охайно і ретельно зрізають зайву шкіру. Леза заточується лише в ручну. Інструмент виготовляється з хірургічної сталі і проходить вакуумну термообробку. Загальна довжина 92 мм, довжина робочих лезів 20 мм, ширина лезень 3 ммм.
Рекомендований
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або по телефону
Отримайте консультацію і рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже через пару днів
Ви також можете подивитися.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталекс |
| Країна виробник | Україна |
| Функціональне призначення | Для манікюру, Для педикюру |
| Область застосування | Кутикули |
| Загальна довжина | 92 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Матеріал виготовлення інструменту | Медична нержавіюча сталь |
| Заточка | Ручна |
| Довжина ріжучої кромки | 20 мм |
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Ножиці |
- Ціна: 250 ₴




