
Опис
Ножиці для кутикули Staleks Classic 10 Type 3 — Чудовий інструмент для обрізання кутикули та навколонігтьової шкіри. Процес проходить безболісно та швидко, подовжені тонкі різальні частини, акуратно та ретельно зрізають зайву шкіру. Лезо заточуються суто в ручну. Інструмент виготовляється з хірургічної сталі та проходить вакуумне термооброблення. Загальна довжина 100 мм, Довжина робочих лез 24 мм, Ширина лез 4 мм.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталекс |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування | Кутикули |
| Заточка | Ручна |
| Загальна довжина | 100 мм |
| Матеріал виготовлення інструменту | Медична нержавіюча сталь |
| Довжина ріжучої кромки | 24 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Ножиці |
| Функціональне призначення | Для манікюру, Для педикюру |
- Ціна: 250 ₴




