
Опис
Ножиці для кутикули Staleks Beauty&Care 10 Type 1 — Чудовий інструмент для обрізання навколонігтьової шкіри та кутикули. Матове покриття незвичайної форми ручок забезпечує чудову фіксацію в руці. Різальні частини заточені вручну на алмазному кругі та зберігають гостроту впродовж довгого часу. Загальна довжина ножиць 90 мм, Довжина робочих лез 20 мм, Ширина лез 4 мм. Інструмент пройшов вакуумну термообробку!
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сталекс |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування | Кутикули |
| Заточка | Ручна |
| Загальна довжина | 90 мм |
| Матеріал виготовлення інструменту | Медична нержавіюча сталь |
| Довжина ріжучої кромки | 20 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Ножиці |
| Функціональне призначення | Для манікюру, Для педикюру |
- Ціна: 300 ₴




