
Опис
Кусачки для манікюру OLTON S. Це Професійний манікюрний, педикюрний, інструмент. Ці Нашкірниці виготовляються виключно в ручну та мають свою індивідуальність, що гарантує точність і гостроту зрізання за інтенсивного використання.
Щипці Olton підлягають будь-яким типам стерилізації. Неіржавка медична сталь з якої був виготовлений цей інструмент, надає крайок кусачок необхідну жорсткість. У комплекті з кусачками додається якісний і зручний чохол для транспортування і зберігання, виготовлений з телячої шкіри.
Нашкірниці (щипці для шкіри) Модель (S)
Довжина різальної частини 8 ± 1 мм
Загальна довжина становить 125 ± 2 мм
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Кусачки |
| Функціональне призначення | Для манікюру, Для педикюру |
| Матеріал виготовлення інструменту | Медична нержавіюча сталь |
| Область застосування | Кутикули, Шкіра |
| Форма робочих країв інструменту | Пряма |
| Заточка | Ручна |
| Заточка леза | Двостороння |
| Колір | Сірий |
| Загальна довжина | 125 мм |
| Довжина ріжучої кромки | 8 мм |
| Товщина леза | 1 мм |
| Виробник | Olton |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Шкіряний чохол з телячої шкіри |
| Вид пружини | Подвійна титанова |
- Ціна: 730 ₴




