
Опис
Кусачки для манікюру OLTON XXXL. Це Професійний манікюрний, педикюрний, інструмент. Виготовлення цих кусачок виключно в ручну, що дає змогу кожному інструменту бути індивідуальним. Це гарантує точність зрізу та гостроту за інтенсивного зрізання використання.
Кусачки Olton підлягають будь-яким типам стерилізації. Неіржавка медична сталь , з якої був виготовлений цей інструмент, надає крайок кусачок необхідну жорсткість. У комплекті з кусачками додається зручний чохол для транспортування і зберігання, виготовлений з телячої шкіри.
Кусачки (Кусачки нігтьові) Модель (XXXL)
Довжина різальної частини 16 ± 1 мм
Загальна довжина становить 135 ± 2 мм
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Olton |
| Заточка | Ручна |
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Кусачки |
| Країна виробник | Україна |
| Форма робочих країв інструменту | Пряма |
| Заточка леза | Двостороння |
| Загальна довжина | 135 мм |
| Матеріал виготовлення інструменту | Медична нержавіюча сталь |
| Довжина ріжучої кромки | 16 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Функціональне призначення | Для манікюру, Для педикюру |
| Користувальницькі характеристики | |
| Область застосування | Кутикула |
| Тип упаковки | Шкіряний чохол з телячої шкіри |
- Ціна: 655 ₴



