
Опис
Фрезер призначений для педикюру та манікюру макс. швидкість обертання 35 тис.об. на хвилину. Потужність фрезера становить 65 Вт.
Прекрасно підійде для гелієвої й акрилової корекції, і, звісно ж, для апаратного педикюру та манікюру.
Ідеальний варіант для професіоналів своєї справи. Фрезер має сенсорне керування. Ще одні плюсом JD-105H є наявність реверсу.
Має професійну фіксацію фрези (Twist-Lock).
Вбудований в апарат запобіжник захистить від перевантажень.
Важливою особливістю є відсутність вібрації.
Обладнаний реостатньою педаллю керування, силою натискання регулюється поточна потужність фрезера.
Комплектація
Фрезер JSDA 105H 65W
Фрезер ручка
Реостатна педаль керування
Футляр зі змінними фрезами
Змінні щітки для електродвигуна ручки
Тримач для ручки на апаратній частині
Інструкція з експлуатації
Способи застосування
Видалення кутикули та натоптнів
Корекція контуру кутикули в зоні початку нігтя
Корекція натуральних і штучних нігтів
Спілювання довжини та нерівностей нігтя
Педикюр за допомогою фрез великого діаметра
Рекомендації щодо використання
Вставляйте фрезу не до упору
Не залучайте фрезер-ручку без фрези, це може призвести до зламання
Для розблокування фрези потрібно прокрутити верхню частину ручки
Фрезер-ручку періодично потрібно очищати, це продовжить термін експлуатації
Рекомендуємо придбати настільну витяжку для роботи з фрезером, це допоможе підтримувати робоче місце в чистоті та запобіжить потраплянню дрібного нігтьового пилу в дихальні шляхи. Витяжку можна вибрати за цим посиланням Витяжки
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Потужність | 65 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Максимальна швидкість обертання | 35000 об/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість насадок | 5 шт. |
| Вага | 2.2 кг |
| Особливості | Наявність педалі, Набір фрез, Реверс, Вбудований запобіжник |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Вид апарату | Універсальний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Вага апарату | 1450 г |
| Довжина | 145 мм |
| Опис насадок | |
| Матеріал виготовлення насадки | Алмазне напилення штучне, Метал |
| Вид насадки | Цілісна насадка |
| Діаметр ковпачка | 6 мм |
| Довжина насадки | 40 мм |
| Діаметр хвостовика | 2 мм |
| Форма насадок | Циліндр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | JSDA |
- Ціна: 4 140 ₴





