
Опис
Професійний фрезер для манікюру та педикюру JSDA JD-8500 (65W)
Компактний, але дуже потужний фрезер JD-8500 допоможе з легкістю виконати манікюр і педикюр. Переваги цієї моделі в функції реверсу, реостатній педалі керування (силої натискання регулюється швидкість обертів фрези), додатковим набором фрез і плавним регулятором потужності на апаратній частині. Фрезер JSDA дуже просто в керуванні та стане чудовим доповненням майстра нігтьового сервісу.
Комплектація
Фрезер JSDA-8500
Фрезер ручка
Футляр зі змінними фрезами
Реостатна педаль керування
Набір для обслуговування електродвигуна ручки
Кріплення для ручки на апаратній частині
Способи застосування
Корекція контуру кутикули
Спілювання довжини та нерівностей нігтя
Видалення натоптнів
Корекція натуральних і штучних нігтів
Педикюр за допомогою фрез великого діаметра
Рекомендації щодо використання
Вставляйте фрезу не до упору
Не приводьте в дію фрезер-ручку без фрези, це може призвести до зламання
Для розблокування фрези потрібно прокрутити верхню частину ручки
Фрезер-ручку періодично потрібно очищати, це продовжить термін експлуатації
Рекомендуємо придбати настільну витяжку для роботи з фрезером, це допоможе підтримувати робоче місце в чистоті та запобіжить потраплянню дрібного нігтьового пилу в дихальні шляхи.
Витяжку можна вибрати за цим посиланням Витяжки
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Потужність | 65 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Максимальна швидкість обертання | 35000 об/хв |
| Кількість насадок | 5 шт. |
| Вага | 2 кг |
| Особливості | Наявність педалі, Набір фрез, Реверс, Вбудований запобіжник |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вид апарату | Універсальний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Вага апарату | 1250 г |
| Довжина | 175 мм |
| Опис насадок | |
| Матеріал виготовлення насадки | Алмазне напилення штучне, Метал |
| Вид насадки | Цілісна насадка |
| Діаметр ковпачка | 6 мм |
| Довжина насадки | 40 мм |
| Діаметр хвостовика | 2 мм |
| Форма насадок | Циліндр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | JSDA |
- Ціна: 4 320 ₴





