
Опис
Потужний манікюрний фрезер JSDA JD-3G
Ця модель має високу потужність 120W, що дасть змогу виконати будь-які процедури манікюру та педикюру навіть із насадками великого діаметра. Фрезер ручка має ергономічний дизайн і зносостійкий безщітковий мікромотор. Обладнаний двома невеликими LED-дисплеями, що показують поточну потужність фрезера та загальний час роботи, на апаратній частині є регулятор потужності з плавним ходом, що дає змогу точніше підібрати потужність під ваші потреби. Фрезер JSDA JD-3G чудово підійде для салону краси або манікюрного кабінету з великим потоком людей.
Комплектація
Фрезер JSDA JD-3G
Фрезер ручка
Набір для обслуговування електродвигуна ручки
Ніжна педаль керування
Силіконова підставка для фрезер-ручки
Способи застосування
Корекція контуру кутикули
Спілювання довжини та нерівностей нігтя
Видалення натоптнів
Корекція натуральних і штучних нігтів
Педикюр за допомогою фрез великого діаметра
Рекомендації щодо використання
Вставляйте фрезу не до упору
Не залучайте фрезер-ручку без фрези, це може призвести до зламання
Для розблокування фрези потрібно прокрутити верхню частину ручки
Фрезер-ручку періодично потрібно очищати, це продовжить термін експлуатації
Рекомендуємо придбати настільну витяжку для роботи з фрезером, це допоможе підтримувати робоче місце в чистоті та запобіжить потраплянню дрібного нігтьового пилу в дихальні шляхи.
Витяжку можна вибрати за цим посиланням Витяжки
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Потужність | 120 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Максимальна швидкість обертання | 50000 об/хв |
| Вага | 2 кг |
| Особливості | Дисплей, Наявність педалі, Реверс, Вбудований запобіжник |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вид апарату | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | JSDA |
- Ціна: 11 295 ₴



