
Лампа UV для сушіння нігтів - 906
Потужність — 9W Напруга 220 В 50 Гц. Прекрасний варіант для майстрів-початківців і домашнього використання. Кольори: червоний, білий, бежевий, фіолетовий.
Для полімеризації гель-лакових покриттів. Вирізняється тривалим терміном експлуатації та мінімальною витратою електроенергії під час використання. Лампа призначена для роботи з кожною рукою почергово. Завдяки мініатюрним розмірам пристрій не має громіздкий вигляд і без проблем поміщається навіть на маленькому столику. Невелика вага дає змогу легко транспортувати лампу. У пристрої використовується одна лампочка потужністю 9 ватів. Лампа для полімеризації виготовлена з високоякісного пластику, тому за приладом легко доглядати, його можна очищати вологою серветкою у вимкненому стані.
Вес :800 гр.
Розмір лампи: довжина 26 см, ширина 9 см. висота 10 см.
Напруга 220 В 50 Гц.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simai |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | УФ лампа |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 9 Вт |
| Додаткові функції | Таймер |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальний час установки таймера | 120 сек |
| Комплектація | |
| Дисплей | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Кількість ультрафіолетових ламп | 1 шт. |
| Змінна лампа в комплекті | Ні |
- Ціна: 108 ₴









