
УФ лампа Simei — 703 для запікання гелю та гель-лаку під час нарощування нігтів 36 Вт (заводська якість)
Ця професійна лампа може використовуватися як для нарощування нігтів за допомогою гелю, так і для запікання гель-лаку.
У лампі Simei — 703 є вбудований вентилятор, що запобіжить перегріванню нігтьової пластини.
Дзеркальне висувне дно.
Внутрішня поверхня покрита дуже щільною гофрованою фольгою.
Тип лампочок: Індукційні.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simai |
| Вид обладнання | УФ лампа |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 36 Вт |
| Додаткові функції | Висувне дно |
| Вага | 1 кг |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальний час установки таймера | 120 сек |
| Колір | Білий |
- Ціна: 540 ₴









