
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
УФ-лампочка призначена для всіх типів індукційних ультрафіолетових ламп, які призначені для запікання гелю, гель-лаку й акрилу.
Усі ультрафіолетові лампочки , на відміну від звичайних, згодом втрачають свою потужність, через що на б'юті-процедуру йде дедалі більше часу. Для комфортної роботи ми рекомендуємо міняти лампочки кожні 6-8 місяців.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | Ні |
| Кількість ультрафіолетових ламп | 1 шт. |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Змінна лампа в комплекті | Ні |
| Основні | |
| Вид обладнання | УФ лампа |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 9 Вт |
| Вага | 0.01 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
- Ціна: 54 ₴
