
УФ лампа Simei — 702-2 для запікання гелю та гель-лаку під час нарощування нігтів 36 Вт (заводська якість)
Ця професійна лампа може використовуватися як для нарощування нігтів за допомогою гелю, так і для запікання гель-лаку. Це лампа з електронним пускником основними її відмітними рисами є достатня легкість, що зручно за частої зміни місця роботи. Лампочки спалахують відразу, без характерного миготіння, як в індукційних лампах.
Дзеркальне висувне дно
Внутрішня поверхня покрита дуже щільною гофрованою фольгою
Тип лампочок: Електронні.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | Simai |
| Максимальний час установки таймера | 120 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 36 Вт |
| Вага | 1.5 кг |
| Вид обладнання | УФ лампа |
| Гарантійний термін | 5 міс |
| Додаткові функції | Таймер, Висувне дно |
| Комплектація | |
| Дисплей | Ні |
| Кількість ультрафіолетових ламп | 4 шт. |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Змінна лампа в комплекті | Ні |
- Ціна: 540 ₴









