
Лампа нового покоління. Ідеально підходить для полімеризації гелів, гель-лаків та акрилового покриття. LED світлодіоди 48 w характеризуються широким спектром можливостей, який дає змогу застосовувати їх для сушіння щільних і густих засобів, а також для складного нарощування, наприклад, акваріумного дизайну.
Для коректної роботи датчика руху (сенсор) дзеркальне покриття має бути ідеально чисте.
Розмір — 240 х 212 х 80 см.
Вага — 693 грамів.
Термін служби: 50 000 годин.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Таймер, Висувне дно |
| Вага | 1 кг |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальний час установки таймера | 90 сек |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | UV+LED |
- Ціна: 540 ₴









