
Щипці манікюрні Майстер 811 C Призначені для обрізання шкірки навколо нігтів. Для побутового використання.
Кусачки манікюрні Майстер 811 С
Розтислий елемент — дві пружини, що схрещуються.
Кусачки фірми «МАСТЕР» є такими різновидами:
Манікюрні — призначені для обрізання кутикули та куточків нігтів під час створення манікюру.
Нігтьові — призначені для обрізання нігтів на руках і ногах.
Всі манікюрні кусачки заточуються індивідуально вручну. Після чого поліруються, перевіряється якість заточування й тільки після цього пакуються. Під час використання кусачок за призначенням заточування тримається 3-4 роки.
Якщо манікюрні кусачки обрізати щільні нігті на ногах, то велика ймовірність того, що вони зламаються прямо у Вас у руках. Також не рекомендується кусати дріт, волосінь, роїти, зберігати в місці легкодоступному для дітей і чоловіка, це призводить до чималого зменшення терміну експлуатації кусачок і погіршення Вашого настрою та стосунків у сім'ї.
Будьде ВСЕ здоров'я, щастя, улюблені.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Майстер |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування | Кутикули |
| Заточка | Ручна |
| Заточка леза | Двостороння |
| Загальна довжина | 100 мм |
| Довжина ріжучої кромки | 6 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Кусачки |
| Вид пружини | Подвійна |
- Ціна: 135 ₴


















