
Опис
Germix — прилад, розроблений спеціально для зберігання в ідеальних умовах продезінфікованого манікюро-педикюрний, перукарського та медичного інструменту. Також підходить для бактерицидного оброблення інструментів і аксесуарів, , які не можна піддавати замочуванню в спеціальних розчинах і термічному впливу. Модель вирізняє зручним лаконічним дизайном, виготовлена в біло-блакитній колірній гамі. Час стерилізації — 15-20 хвилин із кожного боку. Лампа потужністю 8 ватів у комплекті.Заміна проводиться з інтервалом 1 раз на 3-6 місяців залежно від інтенсивності експлуатації стерилізатора.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Вид стерилізації | Ультрафіолетова |
| Країна виробник | Китай |
| Стерилизуемый матеріал | Метал, Пластмаса, Скло |
| Час стерилізації | 1200 сек |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Потужність | 8 Вт |
| Сфера застосування | Професійний |
| Тип | Стерилізатор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота корпусу | 200 мм |
| Довжина корпусу | 400 мм |
| Ширина корпусу | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Лампа потужністю 8 Вт в комплекті, зручним лаконічним дизайн |
| Напруга мережі | 220~240В |
| Вид інструменту, що стерилізується | Для кабінету косметолога, Для манікюрного кабінету, Для манікюрного кабінету, Для салонів краси |
| Режими роботи | Бактерицидна обробка, Зберігання інструменту |
- Ціна: 1 125 ₴
