влевовправо
Топ продаж

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Пластиковий контейнер, призначений для стерилізації, транспортування і зберігання, манікюрного, педикюрного, перукарського та косметологічного інструменту.
Зручний в експлуатації, компактні розміри.
Рекомендуємо
Як зробити замовлення




Зробіть замовлення на сайті або телефоном
Отримайте консультацію та рахунок до оплати
Виберіть зручний спосіб доставки та оплати
Отримайте своє замовлення вже за кілька днів
Також можете подивитися
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид інструменту, що стерилізується | Косметологічний, Манікюрний, Перукарський, Педикюрний |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Сфера застосування | Професійний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота корпусу | 70 мм |
| Довжина корпусу | 120 мм |
| Ширина корпусу | 230 мм |
| Ширина внутрішньої камери | 205 мм |
| Довжина внутрішньої камери | 85 мм |
| Висота внутрішньої камери | 45 мм |
- Ціна: 135 ₴


